..:: OĞUZ ENERJİ JENERATÖR ::.. Jenerator teknik servis, alternatör, Regülatör, Altersan Jeneratör Satış, Sıfır ve ikinci el JENERATOR satış, Enerji sistemleri istanbul jeneratör, ümraniye jeneratör
Jeneratör servisi satış tamir ve bakımı - Ümraniye İstanbul / Oğuz Enerji & Altersan Jeneratör
Güç Sistemleri Jeneratör Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti
 
  Müşteri Hizmetleri
(216) 364 08 59
info@oguzjenerator.com.tr
   
   
 

  Oğuz Jeneratör'e Hoşgeldiniz. Bugün 23.06.2024

 

 

 
   
   ÜRÜNLERİMİZ
   
Jeneratör Kiralama Servisi
 
 
   YENİ ÜRÜN
   
 
   JENERATÖR BİLGİSİ
 
Jeneratör Nedir
Jeneratör Çeşitleri
Jeneratör Nasıl Çalışır ?

Alternatör Nedir?
Regülatör Nedir?
Ups Nedir?
Jeneratör Kabinleri
 
 
   TEKNİK SERVİS
 

 
 
   SİTE SAYACI
 
Aktif Ziyaretçi 2 
Bugün Tekil 36 
Ayrıntı
 
 
 
Oğuz Jeneratör ve Enerji Sistemleri Hakkında
 

 
Sıfır Jeneratör :
 Firmamız benzinli ve dizel jeneratörlerde Emsa, Genpower ve Oğuz Enerji gibi kalitesini ispatlamış markaların yetkili satış temsilciliği görevini uzun yıllar başarı ile yürütmüştür. Garanti şartlarımız, montaj ve işçilik, satış sonrası müşteri hizmetleri ve cazip fiyat avantajlarımız ile tercih sebebinizi oluşturmaktayız. Yüksek teknoloji ile üretilen jeneratörlerimizde tüm yasal mevzuatlar ve belgelerimiz mevcuttur. Bize danışmadan jeneratör almayınız.
 

 
2. El Jeneratör :
 Oğuz enerji ekonomik çözümler üretmek adına her kwa da ikinci el jeneratör siparişlerinizi itina ile yerine getirmektedir. Özenle revize ettiğimiz motorları, sıfır alternatörler ile sıfır kasa üzerine toplayarak ihtiyacınıza yönelik jeneratörler üretmekteyiz. Yaygın teknik servisimiz ile sattığımız tüm 2. el jeneratörlere yönelik hizmetimiz mevcuttur. Farkı hissetmeyeceğiniz kalitede 2. el jeneratör almak istiyorsanız Oğuz Enerji en doğru seçeneğiniz olmaktadır. Hemen sipariş etmek için lütfen iletişim sayfamızdan form doldurunuz.

 


 
Portatif Jeneratör :
 Küçük işletmeler ve meskun mahaller için tasarlanmış taşınması kolay, ekonomik bir jeneratör satın almak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan portatif jeneratör satış ve teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Emsa ve Genpower portatif jeneratörler için Yetkili Satış Ofisimiz,i ziyaret edebilir ya da web sayfamız üzerinden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


 
Alternatör :
Elektrik üretimi yapmayı düşündüğünüz tüm alanlarda ihtiyacınız olan özelliklerde alternatör temin etmekteyiz.

 
Voltaj Regülatörü :
Dengeli elektrik akımı ihtiyaçlarınızda vazgeçilmez bir parça olan regülatörün, satış, tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.

 
Ups Cihazları :
Dengeli kesintisiz elektrik kaynaklarından bir diğeri de ups cihazlarıdır. Oğuz Enerji olarak ups cihazı satış ve teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

 
İzolasyon Kabinleri :
Her türlü jeneratör için, iç-dış ortam, ses(gürültü) ve ısı yalıtımı için kabin üretimi hizmetimiz vardır. Ayrıca montajlama ve devreye alma hizmetlerimiz de mevcuttur.

 
Kiralama Hizmetleri :
Kısa yada uzun vadeli sıfır ve ikinci el jeneratör kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz.
Teknik Servis :
7 gün 24 saat boyunca dünyanın her yerine teknik servis hizmetimiz vardır.
(0532) 295 67 04